www.novarock.at

Aktuelle Zeit: 06.06.2020, 00:23
Foren-Übersicht » NOVA ROCK FORUM » In English

Autor Nachricht
 Betreff des Beitrags: Croats.. mi hrvati, svi vamo:)
BeitragVerfasst: 08.04.2008, 17:55 

Alo ljudi domači...
začas che taj lipanj... karte treba što prije nabavit!!

ja planiram sa grupicom od 9ljudi posjetit ovaj prejebeni fest po prvi put...
tak da bi najviše cjenio informacije i savjete ljudi kojih su vech bili dole...

pa ajd ak neko ima malo dobre volje>>
1. skužio da se može unositi vlastite hrane i cuge(u pvc bocama) u prostor kampa! jel to istina? i kako to funkcionira u praksi...
2. kolika je cjena hrane i pića tamao u ponudi?
i koliko ustvari treba za minimalne troškove 'potrošnje'?
3. kamp i parking koliko skužio su uračunati u cjenu upadnice, a dal se možda kamp mora rezervirati?
4. šta se tiće prjevoza do dolje, mi planiramo iznajmljenim kombijem koji bi nas koštao za ta tri dana oko 350čuna po osobi... iz pravca kc, tj. varaždina... jer zna netko za jeftiniju il jednostavniju soluciju?

.
..
...
evo, tolko me zanima za sad... nadam se da che netko dogovorit...
i da che se skupit ovdje hrvata koji planiraju dolje... pa možda i kolonija neka 'rvatska osvane
:D

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 01:53 

pozdrav 8)

ajd da se netko vise sjetio otvorit hrvatski pdf...
ja inace ove godine idem treci put 8) cijena karte u dallasu ti je 777kn

a sad da ti odgovorim :D
1.mozes i cugu i hranu unositi,i u limenkama i staklu i plastici,ali ne u prostor gdje se odrzava svirka...a taj prostor ti je relativno blizu prostoru gdje se kampira,tako da u satoru mozes ostaviti cugu...nadam se da si skuzio sto je pjesnik htio rec ..hehe
2. hmmm ovo je zajebano,pivo ti je u casi od 4 deci-4 eura,cola -3 ako se nevaram...sangrija od 7 litara je oko 30 eura ako se isto nevaram...to ti se kasnije loce u partytentu kad svirke zavrse...hmmm ovo za pare..ja sam prve godine nosio 30 eura,al iz hr hranu i vodu...tamo na festu sam kupio samo dva sladoleda :shock: nisam nista pio :D druge godine sam nosio 70 ak se nevaram,al sam se pripkrpio nekim madjarima i svabama,a oni ti nose MASOVNO pivo u onim kartonima po 24 komada od pola kile,kao sto sam reko to mozes tamo po kampu nosit,samo ne u onaj prostor gdje je svirka,tako da ce ti svi dati pivo ako je kriza,svi su susretljivi,kao woodstock hehe
3.kamp se nemoze rezervirat,koje mjesto vidis - tvoje je :D al mjesta ima pun k. a ja vam preporucam da dodjete u cetvrtak navecer tamo ili u petak RANO ujutro,jer su kolone auta oko 5-6 km i ceka se po 4-6 sati,to ti totalno sjebe dan :?
4.prijevoz..hmmm ,ja sam prvi put sa frendom iso autom,a drugi put urban travelom busom.to vam mozda nebi bilo lose,jer mozete cugat u busu i nemate brihe,a prosle godine je cijena bila isto 350kn prijevoz...

kolko sam napiso jebote :D ak te zanima jos nesto pitaj

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 11:20 

Zakon...

A kad ce objavit raspored bandova po danima i satima?

Nas par iz Zagreba takodjer ide rent a carom najvjerovatnije.

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 13:22 

raspored ce objaviti cca mjesec dana prije pocetka fest...neki svabe su vec napisali kako bi otprilike trebalo izgledati (gledali su koji je band koji dan gdje) mislm da je ratm u nedjelju

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 14:47 

Ooo.. cmarec pa ti vech mator tamo, hehee

super... fala na odgovorima
ja si brijem opremit se hranom od doma, eventualno drugi dan negdje kruh svjež kupit.... a cugom, isto tako... mada neče baš bit osvježavajuča jebiga...
uuu... ono za put i gužve, fakat sjebano... a još i europsko tamo, mi brijali u petak ljepo lagano prije podne:)

uff, moram kupit kartu čim sjedne plača!

rock on :D

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 14:54 

ma kakav petak :) prvu godinu mi krenuli tako iz zg u 10 ujutro i stigli taman kad je motorhead zavrsavo i metallica pocinjala (a metallica je headliner bila)

sto se tice prvenstva,ima tamo pun k plazmi na coca colinim standovima pa tamo ekipa gleda prijenos :)

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 15:36 

rent a carom, veliš?
kolko to košta? i kak se cijena obračunava - po danu, kilometraži il nećem trećem ?

i da - dal je možda i ove godine organiziran kakav prijevoz gore i natrag od strane neke turističke agencije??? ( ak da - molim da mi se napiše koje, kad i cijena :wink: )

ja upravo danas kupujem kartu, al put mi još nije definiran, pokušavam skupiti ekipu za kombi ( koji je btw ipak jeftiniji od 350kn po glavi :P ...bar bi trebalo biti tak, uz uvijet da nas je 9...)
Mogli bi se mi, ekipa iz hrv, dogovoriti pa skupa opičiti gore i napraviti kamp :D

i da - čmarec, kak ideš ove godine?

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 19:13 

kao sto rekoh,urban-travel.com ce imati prijevoz,al nisu jos nista objavili...
ja se jos dvoumim gdje da idem...nova rock ili donington,prosle godine sam bio na doningtonu,sletio u zagreb i odmah sljedeci dan na nova rock :-)
ja jos prijevoz nemam,pa ak netko ima mjesta nek javi :D

p.s. moze se do beca vlakom,onda isto nekim lokalnim do nickelsdorfa i onda sutle busom do festivala,samo neznam koliko para to dodje 8)

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 20:13 

Pa evo - moreš s nama kombijem, dodješ dan prije do novog marofa, prespavaš kod mene i negdi s četvrtka na petak krećemo. :wink:

To bi nas koštalo najviše mislim 250kn po glavi...( ak bi bil pun kombi, a sad smo samo 2 100% sigurni )

Inače - išli smo skupa 2006te u milano na maidene, sjećaš me se sigurno 8)

evo - ponuda vrijedi...

Betreff des Beitrags:
BeitragVerfasst: 10.04.2008, 20:20 

uff ovo zadnje se čini malo komplikovano:)

al vidi mi se imaš ti iskustva... i ja se trudim kolko mogu budžetom kakav je da je...

p.s
@hardcore:. alternativac s partyloopa? onak sam si ja izračunal nekak 350:) kolko je onda na kraju? ak se neskupimo tamo.. možda ima ovdje još zainteresiranih!

Alle Zeiten sind UTC + 1 Stunde [ Sommerzeit ]